Polska firma o międzynarodowej renomie
KS KONSTRUKCJE STALOWE Sp. z o.o. to firma z miejscowości Ozimek, od lat specjalizująca się w produkcji zbiorników stalowych oraz wanien dla potrzeb techniki siłowej. Nasz zakład zajmuje się wytwarzaniem bardzo szerokiej gamy wszelkiego rodzaju konstrukcji sprawanych, stosowanych w: przemyśle ciężkim, budownictwie, transporcie, górnictwie oraz przemyśle papierniczym.

Cechuje nas: solidność, terminowość, doświadczenie i profesjonalizm. To dlatego od lat ufa nam wielu klientów – polskich i zagranicznych.
To dla nich przygotowujemy najwyżej jakości, certyfikowaną produkcję.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
i skorzystania z naszych usług!
O nas
stal bez tajemnic

KS KONSTRUKCJE STALOWE to przedsiębiorstwo produkcyjne zlokalizowane w Ozimku, 21 km od Opola. Podstawą działalności naszej firmy jest wytwarzanie i sprzedaż wysokiej jakości stalowych wyrobów konstrukcyjnych. Od 1996 roku nasz zakład zajmuje się obsługą klientów polskich i zagranicznych.

  • Aby spełnić wszelkie normy produkcyjne oraz w pełni zadowolić naszych klientów, każdorazowo:
  • wykonujemy wyroby na poziomie jakości wzajemnie uzgodnionej,
  • działamy w ramach Systemu Zarządzania Jakością, zgodnego z międzynarodową normą ISO 9001:2015,
  • ciągle doskonalimy opracowane przez nas procedury i systemy produkcji,
  • stale podnosimy kwalifikacje, umiejętności i kompetencje naszych pracowników,
  • nieustannie doskonalimy i usprawniamy działanie naszej organizacji,
  • opracowujemy coraz lepsze procedury oraz zasady współpracy z naszymi klientami,
  • wciąż doskonalimy techniki i technologie produkcji,
  • do produkcji wykorzystujemy materiały jedynie od sprawdzonych dostawców, którzy gwarantują spełnienie naszych norm i oczekiwań,
W naszej firmie realizujemy zasadę:
"Jakość naszych wyrobów jest na odpowiednim poziomie tylko wtedy,
gdy spełniają one oczekiwania naszych klientów".
Historia
DOŚWIADCZENIE NA SOLIDNYCH
FUNDAMENTACH


Początki działalności naszej firmy to rok 1996. Wtedy, dokładnie 1 kwietnia 1996 roku, na bazie wydzierżawionego od Huty Małapanew S.A. majątku, 40 osobowa załoga rozpoczęła działalność gospodarczą. Ówczesny profil produkcji opierał się na wytwarzaniu stalowych zbiorników na materiały płynne, docelowo eksportowane zagranicę, głównie na rynek niemiecki.

Strategicznymi udziałowcami firmy stały się takie przedsiębiorstwa, jak: KTR Kupplungstechnik GmbH oraz Ryszard Kośniewski.

W kolejnych latach firma powiększyła się o kolejne hale produkcyjne, aby finalnie osiągnąć powierzchnię roboczą ponad 16,5 tysięcy m2 oraz liczyć aż 140 wykwalifikowanych pracowników. Wtedy też nazwa zmieniła się na KTR Steel Construction Sp. z o.o., a stuprocentowym udziałowcem pozostał KTR z siedzibą w Rheine.

W dniu 01.11.2019 roku właścicielem udziałów został Formopex Sp. z o.o. i tym samym przedsiębiorstwo zostało jednym z członków grupy Adamietz - z siedzibą w Strzelcach Opolskich

BYLIŚMY, JESTEŚMY I POZOSTANIEMY TRWALE ZWIĄZANI Z OZIMKIEM
Aktualnie nasza firma operuje pod swoją pierwotną nazwą
- KS KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z O.O.